Gra Twój Cel to nie tylko terapia, ale i dobra zabawa, możliwość poznania ciekawych ludzi.

Gra Twój Cel to zupełnie nowe podejście do do zmiany, pozwalające zrozumieć czego potrzebujemy i jak to uzyskać. To pomoc w poprawie bliskich relacji, jakości życia, znalezienia sensu życia, pasji  …

Chcesz się więcej dowiedzieć ?

Dlaczego warto zagrać? Zaoszczędzisz czas, inaczej spojrzysz na swój problem, poznasz nowych ludzi, z którymi te kilka godzin minie Ci jak jedna chwila.

Pamiętaj o tym, że sięgając po rozwiązania, które maja Ci pomóc nie musisz robić tego samego, co inni. Przyświeca nam motto „po pierwsze nie szkodzić”. Jesteśmy otwarci na Wasze problemy, potrzeby i oczekiwania. Jeśli chcesz zmienić swoje życie, to udział w grze może być pierwszym krokiem, który Ci w tym pomoże. To dzięki tej wyjątkowej grze zaczniesz działać, a nie tylko mówić i obiecywać, że zmiany zaczniesz od jutra.

TWÓJ CEL pozwoli Ci przełamać blokady, pozytywnie nastawi Cię do rozpoczęcia zmiany na lepsze, podpowie, jakie kroki powinieneś postawić, by dojść do upragnionego szczęścia. TWÓJ CEL to również szansa na zebranie własnych doświadczeń i zdobycie wiedzy, która pozwoli Ci poznać siebie.

Jesteś zdecydowany żeby zagrać ?

No pewno warto spróbować zrobić coś innego, żeby coś zaczęło się dziać.

Dlaczego warto spróbować? Jako grupa uczestników macie podobne potrzeby, cele. Wspieracie się wzajemnie podczas gry. Czujesz, że w tym gronie nie jesteś sam! To zbliża Was do siebie. Dzięki naszej grze – gracze doskonale się rozumieją, czerpią korzyści nie tylko z wiedzy teoretycznej, ale i ze wspólnych rozmów. Zaczynasz rozumieć i czuć że możesz coś zrobić. A to właśnie zrozumienie  jest najważniejszym krokiem. To dzięki niemu stajesz na dobrej drodze do osiągnięcia upragnionego CELU.

Gra nie tylko pozwoli Ci znaleźć drogę. Przede wszystkim pozwoli Ci poznać siebie lepiej.