Gra Twój Cel to nie jest terapia.

To zupełnie nowe podejście do do zmiany, pozwalające zwalczyć problem z odżywianiem, nawiązywaniem relacji, poprawą jakości życia, znalezienia sensu życia, pasji.

Poprzez zabawę pomoże Ci sprostać trudnościom, wprowadzić zmiany w życiu, uwierzyć w siebie.

Możesz zyskać nie tylko wiedzę, ale i dobre samopoczucie. Naszym Celem jest Twoja równowaga.

Ale to także umiejętność rozwiązywania problemów, radzenie sobie ze stresem, pozytywne relacje z otoczeniem, które dają siłę do działania.

Weź udział w grze Twój Cel i odzyskaj wiarę w lepsze jutro. Przeczytaj opis Gry Twoj Cel : http://www.twojcel.pl/zasady-gry/

Dlaczego warto? Zaoszczędzisz czas, inaczej spojrzysz na swój problem, poznasz nowych ludzi, z którymi te kilka godzin minie Ci jak jedna chwila.

Pamiętaj o tym, że sięgając po rozwiązania, które maja Ci pomóc nie musisz robić tego samego, co inni. Przyświeca nam motto „po pierwsze nie szkodzić”. Jesteśmy otwarci na Wasze problemy, potrzeby i oczekiwania. Jeśli chcesz zmienić swoje życie, to udział w grze może być pierwszym krokiem, który Ci w tym pomoże. To dzięki tej wyjątkowej grze zaczniesz działać, a nie tylko mówić i obiecywać, że zmiany zaczniesz od jutra.

TWÓJ CEL pozwoli Ci przełamać blokady, pozytywnie nastawi Cię do rozpoczęcia zmiany na lepsze, podpowie, jakie kroki powinieneś postawić, by dojść do upragnionego szczęścia. TWÓJ CEL to również szansa na zebranie własnych doświadczeń i zdobycie wiedzy, która pozwoli Ci poznać siebie.

Chcesz się więcej dowiedzieć ?

Po prostu napisz bez zobowiązań, zadaj pytanie – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jesteś zdecydowany żeby zagrać ?

No pewno warto spróbować zrobić coś innego, żeby coś zaczęło się dziać w moim życiu.

Wielu nie wierzy w takie rozwiązania. Dlaczego jednak warto spróbować? Jako grupa uczestników macie podobne problemy. Wspieracie się wzajemnie. Czujesz, że w tym wszystkim nie jesteście sami! To zbliża Was do siebie. Dzięki naszej grze – gracze doskonale się rozumieją, czerpią korzyści nie tylko z gry, ale i wspólnych rozmów. Zaczynają rozumieć i czuć że mogą coś zrobić. A to właśnie zrozumienie  jest najważniejszym krokiem. To dzięki niemu uczestnik gry staje na dobrej drodze do osiągnięcia upragnionego CELU.

Gra nie tylko pozwoli Ci znaleźć drogę. Przede wszystkim pozwoli Ci poznać siebie na nowo. Gra TWÓJ CEL to nie jest żadna terapia, to Twój rozwój. Zobacz co o mówią o grze inni : http://www.twojcel.pl/gra-terapeutyczna-dla-kazdego-2/

Zrób pierwszy krok już dziś. Wejdź na drogę do zmiany życia na lepsze – zarezerwuj uczestnictwo w grze TWÓJ CEL. Wystarczy kilka chwil i kilka stuknięć w klawiaturę byś rozpoczął zmianę. Zmianę na lepsze.

Zrób coś dla siebie, coś, co zostanie z Tobą już na zawsze!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress