Mirosław Olejniczak

Miejscowość : Gdynia

Wiek : 51 lat

Specjalność : Psychologia, Psychodietetyka, Coaching

Motto :  „Umysł i ciało to jedność.Aby uzyskać trwałe, zadowalające efekty terapii, nie można zajmować się tylko kawałkiem człowieka.” Jeśli ktoś do mnie przychodzi po pomoc, zaczynam od zdiagnozowania i usunięciem problemów zdrowotnych , równolegle praca nad emocjami, rozwiązywanie problemów, motywacją, poprawą samooceny, sprawczością, poprawą jakości snu, a na końcu tak zwaną „dietą” która w moim przypadku nie oznacza sztywnych ram co mamy jeść w dany dzień i o której – tylko zmianami nawyków, uświadamianiem, edukacją. Tylko takie całościowe objęcie opieką człowieka daje długotrwały efekt.

Podczas gry będę pomagał Tobie odnaleźć przyczynę problemu, jednocześnie przekaże Ci dużo wiedzy, pozwolę doświadczać a przede wszystkim dobrze się przy tym bawić. Gra w którą ze mną zagrasz to nie jest męcząca terapia, czy rozpisywanie diety – zdziwisz się jak można dokonać wielu zmian w sobie w zupełnie inny sposób niż myślisz. Zarejestruj się i zagraj – stawka to Twój spokój, zadowolenie z siebie, umiejętność czerpania z życia ile się da :). Inni uczestnicy z podobnymi problemami będą dla Ciebie wsparciem ale i też źródłem wiedzy. Czekamy na Ciebie.

Jeśli masz za sobą kolejne nieskuteczne próby walki z własnymi słabościami i dalej nie wiesz jak sobie pomóc – zagraj ze mną! Gra terapeutyczna to z całą pewnością niekonwencjonalny sposób terapii, przez wielu jeszcze nie do końca znany aczkolwiek cieszący się rosnącą popularnością. Terapia poprzez zabawę to nietypowy sposób na poznanie siebie i swoich słabości.


Dla wielu, największą zachętą do udziału w grze jest możliwość nawiązania nowych znajomości. Pamiętajcie jednak, że dzięki tej nowoczesnej terapii, odnajdziecie przyczynę problemu i sposób na jego rozwiązanie. Problemy żywnościowe nie rozwiążą się za pomocą restrykcyjnie rozpisanej diety, problemy z nawiązywaniem nowych relacji nie znikną po wielogodzinnych rozmowach. Żaden problem nie zniknie sam.

Najważniejsza jest zmiana Twojego myślenia i to właśnie jest TWÓJ CEL, który pozwala osiągnąć gra terapeutyczna.

Zmieniając swój sposób myślenia zyskasz spokój ducha, będziesz zadowolony z życia i co ważne – zaczniesz naprawdę żyć, będziesz obecny ciałem a nie tylko duchem i zobaczysz, że można czerpać z życia garściami. Ogromnym plusem gry jest kontakt z innymi uczestnikami, których zbliżone problemy są niesamowitym wsparciem, jakiego nie jest w stanie zapewnić nawet najlepszy psycholog czy coach.

Musisz wiedzieć, że TWÓJ CEL to zabawa, podczas której nie tylko będziesz się świetnie bawić a jednocześnie zyskasz ogromną ilość cennej wiedzy, która pozwoli Ci powrócić do prawidłowego funkcjonowania.

TWÓJ CEL to sposób na edukowanie i uświadamianie, które mają zmienić Twoje nawyki życiowe i sposób myślenia. Spróbuj swoich sił i sprawdź, czy gra terapeutyczna pomoże Ci osiągnąć sukces.

Zagraj ze mną – wspólnie rozwiążemy każdy problem. Spróbuj i przekonaj się, jak to działa!   Nawet, jeśli nie wierzysz w jej efekty – co ci szkodzi spróbować ?