Ismena Legiec

Miejscowość : Gdynia

Specjalność : Psychologia kliniczna, Psychodietetyka, Niespecyficzne zaburzenia odżywiania

Jestem psychologiem klinicznym i psychodietetykiem. Moją specjalnością są zaburzenia odżywiania oraz problemy z żywieniem. Jestem autorką projektu skierowanego do osób zmagających się z zaburzeniami odżywiania, wykazujących opór wobec konwencjonalnej terapii.
Poza pracą z zakresu psychodietetyki, zajmuję się problematyką rodzin marynarskich oraz trudnościami w pracy marynarzy.

 

Moim motorem napędowym jest pragnienie udzielenia pomocy i wsparcia osobom zmagającym się z niedogodnościami w zakresie odżywiania, akceptacji siebie, swojego ciała.
Dla mnie najważniejsi jesteście Wy- ludzie.  Psychodietetyka to nie prowadzenie terapii, ważenie
i liczenie kalorii. To prosta i przyjemna forma edukacji, gdzie najbardziej liczy się nasza współpraca. A ja z największą przyjemnością pokażę Ci jak pracować, by stać się ekspertem
od własnego stylu życia.

W trakcie naszych spotkań będę dbała o to, by każdy z Was czuł się bezpiecznie i swobodnie, a naszą grę wspominał jako świetną zabawę edukacyjną. Jestem przekonana, że niejednokrotnie będziecie zaskoczeni tym, co wspólnie odkryjemy, a efekty naszej pracy zagoszczą w Waszych życiach na długo.
Chcesz ze mną zagrać? Zarejestruj się i wspólnie zacznijmy przygodę z doświadczaniem.

Jeśli masz za sobą kolejne nieskuteczne próby walki z własnymi słabościami i dalej nie wiesz jak sobie pomóc – zagraj ze mną! Gra terapeutyczna to z całą pewnością niekonwencjonalny sposób terapii, przez wielu jeszcze nie do końca znany aczkolwiek cieszący się rosnącą popularnością. Terapia poprzez zabawę to nietypowy sposób na poznanie siebie i swoich słabości.


Dla wielu, największą zachętą do udziału w grze jest możliwość nawiązania nowych znajomości. Pamiętajcie jednak, że dzięki tej nowoczesnej terapii, odnajdziecie przyczynę problemu i sposób na jego rozwiązanie. Problemy żywnościowe nie rozwiążą się za pomocą restrykcyjnie rozpisanej diety, problemy z nawiązywaniem nowych relacji nie znikną po wielogodzinnych rozmowach. Żaden problem nie zniknie sam.

Najważniejsza jest zmiana Twojego myślenia i to właśnie jest TWÓJ CEL, który pozwala osiągnąć gra terapeutyczna.

Zmieniając swój sposób myślenia zyskasz spokój ducha, będziesz zadowolony z życia i co ważne – zaczniesz naprawdę żyć, będziesz obecny ciałem a nie tylko duchem i zobaczysz, że można czerpać z życia garściami. Ogromnym plusem gry jest kontakt z innymi uczestnikami, których zbliżone problemy są niesamowitym wsparciem, jakiego nie jest w stanie zapewnić nawet najlepszy psycholog czy coach.

Musisz wiedzieć, że TWÓJ CEL to zabawa, podczas której nie tylko będziesz się świetnie bawić a jednocześnie zyskasz ogromną ilość cennej wiedzy, która pozwoli Ci powrócić do prawidłowego funkcjonowania.

TWÓJ CEL to sposób na edukowanie i uświadamianie, które mają zmienić Twoje nawyki życiowe i sposób myślenia. Spróbuj swoich sił i sprawdź, czy gra terapeutyczna pomoże Ci osiągnąć sukces.

Zagraj ze mną – wspólnie rozwiążemy każdy problem. Spróbuj i przekonaj się, jak to działa!   Nawet, jeśli nie wierzysz w jej efekty – co ci szkodzi spróbować ?

[recaptcha]

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress