Cześć Czytacze!

Do Nowego Roku jeszcze kilka dni, większość z Was pewnie już czuje świąteczną gorączkę, a tymczasem u nas w gabinetach praca wre… Jesteśmy już w pełni przygotowani na powitanie… Waszych celów!

W drugim tygodniu stycznia startujemy z kolejną edycją naszej autorskiej gry planszowej- Gra Twój Cel- NIEdieta. To kolejna już odsłona naszej psychologicznej nauki przez zabawę. Poprzednie edycje cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem, jednak musieliśmy zrobić małą przerwę od gier, by móc wrócić z nowymi siłami, nowymi pomysłami i niezmienionym entuzjazmem. I wróciliśmy. Od stycznia zapraszamy Was na cykliczne rozgrywki- w każdy wtorek, czwartek i sobotę w godzinach od 9 do 14 (oczywiście przewidujemy przerwy) będziemy razem odkrywać Wasze cele, konstruować plany i opracowywać drogi do sukcesu.

Dołączcie do wydarzenia, które udostępniliśmy na naszym facebooku, by nie zapomnieć zrobić sobie noworocznego prezentu 🙂

Czterogodzinna rozgrywka to koszt zaledwie 89zł., ponieważ jesteśmy świadomi ogromu wydatków, które są nieuniknione w grudniu.

Jeśli nie pamiętacie poprzednich naszych wpisów, przypomnę pokrótce co daje gra. Planszówkę stworzyliśmy sami od postaw, w pełni opiera się ona na fundamentach współczesnej psychologii (toteż nie było tu miejsca na nasze domyślanie się, ani widzimisie). W trakcie rozgrywki odkrywamy nawyki, które są szkodliwe, a które chcielibyście zamienić na inne, satysfakcjonujące. Odnajdujemy cele i konstruujemy sposoby na osiągnięcie Waszych własnych sukcesów. Poszukujemy Waszych mocnych stron. Odnajdujemy sposoby na zapobieganie kryzysom. Pokazujemy Wam cały proces dążenia do zmiany nawyków żywieniowych i utrzymania ich. Szczegółowo koncentrujemy się na każdym etapie, który trzeba przejść, by móc z uśmiechem powiedzieć „zrobiłem to!”. Jeśli masz dość nudnych diet, życia o liściu sałaty, koszmarnego efektu jojo i cały czas zadajesz sobie pytania „co znowu nie tak”.. Jeśli nie wiesz co zrobić, by udało się raz a porządnie. Jeśli po prostu chcesz zapanować nad swoim życiem, swoimi nawykami i przyzwyczajeniami- przyjdź.

Nic nie stracisz, a zyskać możesz naprawdę wiele.

Możesz zadać mi pytanie za pomocą naszego formularza lub po prostu zarejestrować się, jeśli czujesz, że ta gra to Twoja szansa.

To co, przyjdziesz ze mną zagrać?