Gra Twój Cel

Chcesz zmienić coś w swoim życiu? Za Tobą setki niezbyt udanych prób? Zamiast sukcesów osiągasz kolejne porażki? Masz dość wiecznego czekania na rezultaty? Marzysz o lepszym jutrze?

Do lepszego życia można dojść wieloma drogami. Zarówno bardziej, jak i mniej krętymi. Gra Twój Cel zdecydowanie jest prostszą, przyjemniejszą metodą, która pozwoli Ci osiągnąć sukces zanim po raz kolejny poddasz się w wyniku zmęczenia. Podczas kilkugodzinnej rozgrywki przekonasz, że droga do osiągnięcia sukcesu nie musi być męczarnią. Może być przyjemna, pozbawiona stresu, pełna zabawy i pozytywnych emocji. Wydawać by się mogło, że tak przyjemne rozwiązania w psychologii nie istnieją, jednak biorąc udział w grze Twój Cel przekonasz się, że wszystko jest możliwe.

Twój Cel to gra planszowa, w której może wziąć udział jednorazowo 5 osób plus prowadzący grę – mistrz gry.  To on podczas rozgrywki pomoże graczom zrozumieć siebie i poznać wewnętrzne potrzeby. Wystarczy kilka ruchów kostką, by uświadomić sobie, że zmiany w życiu są potrzebne – zwłaszcza te zmiany, które pozwalają poczuć Ci się lepiej. Przekonasz się jak łatwo można zrozumieć własne wybory, przyzwyczajenia i nawyki. Dzięki grze dotrzesz do swoich własnych mądrości, o istnieniu których nie miałeś pojęcia! Daj sobie zatem szansę na przyjemniejsze jutro.

Czym jest gra Twój Cel?

Twój Cel jest grą planszową, która ma Ci pomóc osiągnąć sukces w innowacyjny sposób. Gdy kolejne próby zmiany nawyków sprawiają tylko, że czas ucieka a problemy nie odchodzą, można stracić zapał… Stąd właśnie pomysł na grę, która została opracowana przez grupę doświadczonych i wykwalifikowanych psychologów, którzy doskonale wiedzą jak wykorzystać Twoją energię do działania. To właśnie energia grupy osób, wytwarzana podczas wspólnej zabawy jest kluczem do sukcesu.

Oczywiście w zależności od rodzaju i zaawansowania problemu, może okazać się, że jednorazowy udział w grze nie wystarczy. Natomiast już jedno spotkanie w grupie pozwoli Ci postawić pierwszy krok do zmiany: rozpocząć proces, który być może będziesz kontynuować na dalszych spotkaniach.

Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych etapach gry a także indywidualnych spotkań z osobami prowadzącymi.

Chcesz się więcej dowiedzieć ?

Po prostu napisz bez zobowiązań, zadaj pytanie – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jesteś zdecydowany żeby zagrać ?

No pewno warto spróbować zrobić coś innego, żeby coś zaczęło się dziać w moim życiu.

Dlaczego warto postawić na Grę Twój Cel?

 • zyskasz szansę poznania ludzi borykających się z podobnymi problemami,
 • nawiążesz nowe znajomości,
 • spędzisz przyjemnie i miło czas,
 • w inny sposób rozpoczniesz zmianę,
 • zyskasz szansę na osiągnięcie trwałych efektów,
 • oszczędzisz czas i pieniądze
 • zrobisz pierwszy krok w kierunku do własnego sukcesu

Postaw na Twój Cel i przekonaj się jak niewiele potrzeba, by zyskać nowe życie.

Jakie są zasady gry?

Gra Twój Cel jest grą planszową, w której jednorazowo może wziąć udział pięciu graczy. Graczom towarzyszy mistrz gry- prowadzący psycholog, coach, szkoleniowiec bądź specjalista. Gra to specjalnie opracowana przez nas planszówka- prawie jak w zwykłej grze używamy kart, pionków i kości. Gdzie zatem innowacyjność? W specjalnie opracowanych zadaniach, pytaniach oraz w specjalistycznym przygotowaniu prowadzącego, który czuwa nie tylko nad pilnowaniem zasad, ale kieruje i pomaga tak, by każdy gracz zyskał w czasie gry jak najwięcej dla siebie.

Jak dochodzi do gry  ?

Jeśli chcesz wziąć udział w grze wystarczy, że zarejestrujesz się, jako gracz. Resztą zajmujemy się już my.

 • Ustalimy miejsce i czas spotkania, dopasuje go do potrzeb graczy.
 • Odpowiednio dobierzemy również pozostałych uczestników gry.
 • Na samym początku spotkania ustalone zostaną zasady gry, oczekiwania graczy i cele, jakie chcą osiągnąć.
 • Sama gra trwa od 3 do 5 godzin i może odbyć się w formie jednego bądź dwóch osobnych spotkań.
 • Bardzo ważny jest moment zakończenia gry. To wtedy następuje moment podsumowania i rozpoczyna się wspólna rozmowa. W zależności od potrzeb i oczekiwań graczy, istnieje możliwość nawiązania kontaktu z osobą prowadzącą grę, jak i z innymi graczami po zakończeniu spotkania.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress